Мій чоловік часто їздить на рибалку до села, де мешкає моя сестра. Але тепер він щось зачастив, але обидва не забувають дзвонити та скаржитися один на одного.

Copy

Мій чоловік часто їхав до села, де живе моя сестра. Він любитель природи, його улюблене заняття — рибалка. З Наташею (сестрою) у нас шикарні стосунки та приводу засумніватися в чомусь не було. Та й практично завжди ми їхали туди разом, наодинці вони часто не залишалися. Різниця у віці у них у вісім років. Сестрі п’ятдесят п’ять, чоловікові шістдесят три. Хата ділитися на дві частини: літня та зимова. Зимова більш обжита, але скільки в цей сезон ми буємо там нечасто, користуємося тільки літньою і там теж дуже затишно. Вранці, коли мій чоловік вставав, сестра чула і накладала на стіл, чай чи каву готувала за бажанням.

А кухня зручна, поїв і одразу ліг на диван. Якось говорили з сестрою, і вона сказала, що Володя попросив її витягнути мотор човна, спочатку в гараж перенести, а потім передумав і сказав, щоб тягла до лазні. Але потім Володя все зробив навпаки, сестра була шокована. Я жартувала, що це нормально, адже мій чоловік Близнюк за знаком зодіаку. Потім подзвонив чоловік, сказав, що пояснив Наталі як робити, а та почала робити по-своєму. Він трохи поскаржився. Цього разу я пожартувала, що сестра моя Телець, завжди була вперта, її батько за це часто лаяв. Ось така думка склалася у моїх двох найрідніших людей один про одного.

Правда і від пліток не втечеш, то один дзвонить, то друга. Вік диктує свої правила. Пліткують звичайно, але по-родинному люблять і поважають один одного, що найголовніше, а мені самої смішно. Ось і чоловік незабаром додому їде, погостив і вистачить, застав найкращу пору року. Золота осінь. Щоразу, коли приїжджає каже, як там добре було, яка тиша чарівна і душа там заспокоюється. Колишній чоловік сестри теж так ставився до нашого села. Часто дзвонив просив дозволу на батьківщину повернутись. Це було місце сили, чиста природа, озеро наче дзеркало, чисте, повітря ангельсько-чисте. Всім бажаю хоч раз побувати у такому казковому місці.

Leave a Comment