8-Річний Хлопчик Був Названий Героєм За Те, Що Врятував Свою Молодшу Сестру Від Масштабної Nожежі В Будинkу!

Copy

У той час як пожежних зазвичай вітають як героїв в кожній сцені пожежі, дуже молодий хлопчик з Нью-Гемпшира проявив велику хоробрість перед лицем небезпеки, коли він врятував свою молодшу сестру від можливої загибелі. Залишаючись спокійним і зібраним, Харрісон Холт визнаний маленьким героєм міської пожежною службою. Минулого місяця родина Холт потрапила в трагічний інцидент, коли велика пожежа знищила їхній будинок і міг би забрати життя деяких членів сім’ї, якби не хоробрий вчинок Харрісона. Батько родини, Джон, виявив, що вогонь поширюється від їх сараю до їхнього будинку. У той час як Джон зміг негайно зателефонувати в 911 за допомогою, йому довелося передати телефон своєму 8-річному сину Харрісону.

Коли Джон спробував зупинити подальше поширення вогню, Харрісон спокійно поговорив з рятувальним диспетчером, коли вбіг до вітальні, щоб схопити 11-місячну дитину Марі. Убезпечивши сестру, Харрісон побіг до молодшого брата, який уже стояв у дуба — місця, відведеного для екстрених зустрічей сім’ї, — у дворі перед будинком. Джон став свідком хоробрості свого сина, намагаючись втекти в безпечне місце, так як вогонь був уже занадто сильним. Потім він розповів журналістам наступне: «Харрісон стояв поруч з ним, Патріком, і тримав Марі під однією рукою, а телефон в інший».»Обидва вони були абсолютно спокійні ».Джон разом зі своїми трьома дітьми, Харрісоном, Патріком (5 років) і Марі, стояв у дуба протягом наступних 20 хвилин і бачив, як вогонь пожирав їх майно. Найближча пожежна частина від їхнього будинку знаходиться в сусідньому місті, тому їх будинок був майже перетворений в попіл, коли прибули пожежники. На щастя, ніхто не постраждав.

Начальник пожежної служби Мілана Бад Чепмен дізнався про історію Харрісона і відразу ж похвалив його мудрі дії, зазначивши: »Його дії врятували життя його сестрі.»Крім того, Міланське пожежне управління нагородило Харрісона значком департаменту.Як батько, Джон дуже пишається своїм сином і сподівається, що їх історія може послужити джерелом натхнення для інших.Він також хоче, щоб їх сім’я була прикладом для інших, щоб почати створювати зони екстрених сімейних зустрічей і навчати молодих бути пильними. «Коли відбувається щось подібне, ви відступаєте назад і говорите:» Ого, він такий добрий, такий уважний, він думає про всі інші, перш ніж про себе «.Харрісон і двоє його молодших братів і сестер були в безпеці від вогню, так як всі вони зберігали спокій протягом усього інциденту.

Leave a Comment