Рятуючи побpатимів… Під Баxмутом, загuнув фотогpаф-натураліст, який публікувався в National Geographic

Copy

Окупанти вкотре забирають життя цвіту нашої нації.

Так, поблизу Бахмута загинув ще один військовий, фотограф-натураліст Денис Кривий, роботи якого публікували у National Geographic.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Інституту масової інформації. Як повідомляється, Денис загинув під час порятунку своїх поранених побратимів, пише “Обозреватель”.Навесні 2022 року Денис приєднався до захисту України як доброволець і вступив до Сил спеціальних операцій.

Про загибель Дениса також написала його дружина Галина Волгіна, яка разом з ним виховувала двох маленьких дочок.“Сьогодні я дізналася про втрату найкращої та найважливішої для мене людини. Мого чоловіка. Мого друга. Мого Сонця. Кращого батька двох маленьких дівчаток. Дені більше немає. Він загинув у Бахмуті. Намагаючись врятувати поранених побратимів. Герой та захисник.

Він завжди робив усе і навіть більше, а вважав, що все одно недостатньо. Він добровільно вибрав свій шлях і з честю пройшов його. Пам’ятаємо його!” – написала жінка.Як повідомляється, у мирному житті Денис був відомим фотографом та спеціалізувався на фотографуванні пейзажів і репортажів, володів вміннями в галузі анімалістики та аерофотографії. Згадується, що Денис був нагороджений блакитною стрічкою FIAP (один із найпрестижніших європейських конкурсів фотохудожників).

Як інформує ІМІ, Денис Кривий став 58-м медійником, що загинув унаслідок російської агресії на території України.Виставки фотографій Дениса були проведені в багатьох містах України, а деякі з його робіт зберігаються у країнах Європи, Північної Америки та Азії. Крім того, він співпрацював з National Geographic Ukraine.

Leave a Comment