Як і обіцялu! Міст знuщено! Рух трансnорту nерекрuто! Окуnантu вoлaють про St0rm Shad0w. Фото і Вlдео

Copy

Вночі 22 червня на мосту в селищі Чонгар поблизу тимчасово окупованого Криму пролунали вибухи.

Виїзд із півострова на цій ділянці закрито.

Так званий “глава” окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що удару по мосту було завдано вночі, і додав, що нібито постраждалих немає. Про це пишуть Telegram-канали (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Окупанти заявили, що вибухотехніки проводять на мосту експертизу для оцінки типу боєприпасу, а профільні служби розпочали обстеження дорожнього полотна.Водночас кремлівські пропагандисти стверджують, що вночі було пошкоджено одразу кілька мостів на кордоні Криму та Херсонської області. Також у мережі заявили, що для атаки використовувалися ракети Storm Shadow.

Херсонський колаборант Володимир Сальдо видав, що на мостах пошкоджено дорожнє покриття, тому рух організовано резервним маршрутом.Так званий “радник голови Криму” Олег Крючков заявив, що після вибухів для поїздок у Запорізьку та Херсонську області із тимчасово окупованого Криму потрібно обирати маршрут через Армянськ.

Він також зазначив, що збій у роботі одного із пунктів пропуску нібито не може кардинально порушити транспортну логістику сухопутного транспортного коридору на тимчасово окупований півострів.

Leave a Comment