Зараз кожен українець дізнається шоkуючу правду: через níдрuв Каховської ГЕС вже маємо пíдтверджено понад пíв тисячí заruблих í це лише початок

Copy

Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС в окупованих Олешках загинуло понад пів тисячі місцевих жителів. Адже загарбники не проводили евакуацію.Ворог не проводив евакуацію людей, що не мають російського паспорта. Через це загинули сотні цивільних.

Окупанти продовжують геноцид українцівЗа попередніми даними, понад 500 мешканців тимчасово окупованих Олешок, що на лівобережжі Херсонщини, загинули через підрив росіянами Каховської ГЕС. Люди загинули через те, що окупанти відмовили в евакуації тим, хто не має російського паспорта,
– наголосили в Центрі національного спротиву.

Тож, порушуючи всі норми Міжнародного гуманітарного права та звичайної людяності, росіяни буквально залишили місцевих на смерть. У ЦНС підкреслили, що дії окупантів щодо цивільного населення мають всі ознаки геноциду.

Що відомо про жертв внаслідок підриву ГЕС
18 червня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що кількість жертв знову зросла. За офіційними даними, внаслідок підриву Каховської ГЕС загинуло 17 осіб. Кількість зниклих безвісти не змінилася, – 31 людину досі шукають.

Тим часом так звана окупаційна влада на лівобережжі досі намагається приховати інформацію про жертв та постраждалих. Лише нещодавно “голова уряду Херсонської області” Андрєй Алєксєєнко заявив, що кількість загиблих зросла до 35 осіб. Окрім того, сказав, що “ветеринарні служби” також утилізують тисячі трупів тварин.

Leave a Comment