Британець заради України кардинально змінив своє життя. Продав усе аби помогти ВІДЕО

Copy

Нині “Тайсон” із собакою Дизелем на Закарпатті, але тимчасово, поки не збере черговий вантаж на передову.53-річний британець Діабло Деленфер продав усе майно, поїхав через усю Європу на фронт до наших захисників. Хотів теж стати у стрій, але не дозволило здоров’я, тож узявся волонтерити – возив їжу та ліки до передової та евакуйовував цивільних.

Твердить, попри жахи в Україні, уперше відчув себе щасливим і тепер мріє залишитися тут назавжди, йдеться в ТСН.
На його британському паспорті – українські гасла, а серед численних тату – свіжонабитий тризуб. “Це знак поваги до України і це буде моїм останнім тату”, – розповідає Діабло Деленфер.

53-річний британець розпродав усе, що мав і на зібрані кошти, а це понад 30 тисяч фунтів, придбав позашляховик для наших бійців, ліки, харчі, медобладнання і вирушив на передову.Там і отримав свій позивний “Тайсон”. “Я побачив у телевізорі це зухвале вторгнення і був вражений. Я вирішив допомагати біженцям, але далі зрозумів – цього замало, я можу робити більше. Я відмовився від власного дому, попрощався зі своєю родиною і поїхав через Європу до України”, – розповідає він.

Розповідає, мріяв стати у стрій разом з українськими бійцями, але не дозволило здоров’я. Після аварії та травми хребта в чоловіка інвалідність. У військо не взяли, тож він став волонтером. Возив ліки та їжу для бійців, допомагав евакуйовувати людей. Зізнається, оговтатися від жахів, які бачив на українському фронті, складно. “Звірств, які Росія вчиняє проти України, не злічити і я це все бачив на власні очі. Відступаючи, вони замінували тіло молодої матері, прив’язавши до неї новонароджену дитину. Вони закривали собак та котів у шафах. Ми чули, як тварини плачуть. А ще – жахливі вбивства мирних, згвалтування молодих дівчат”, – розповідає волонтер.

На фронті знайшов собі чотирилапого друга. Змерзле та голодне цуценя підібрав дорогою до Ізюма, й відтоді з ним не розлучається. “Я знайшов його на заправці і назвав Дизелем”, – показує чоловік нового вихованця.Нині “Тайсон” із Дизелем на Закарпатті, але тимчасово, поки не збере черговий вантаж на передову. Англійця прихистили в одному з шелтерів.“Людина такий шлях здолала з Англії на війну, була в пеклі, але й там допомагала та ще й пса врятував під Ізюмом. Це людина з великим серцем”, – кажуть місцеві.

Чоловік розлучений, його єдина донька вже доросла, тож повертатись до Британії, каже, потреби нема. Ба більше – твердить, саме в Україні відчув себе насправді потрібним та щасливим. “Україна – прекрасна країна. Вона дала мені те, що я ніколи раніше не відчував. Вона повернула мені повагу до себе. Відчуття, що я живу не дарма”, – твердить чоловік.

Він мріє залишитись в Україні назавжди. Прагне перемоги, тож активно збирає нові вантажі для військових. Оскільки свої cтатки вже витратив на допомогу, просить долучатись до збору небайдужих. Нині збирає кошти на авто для бійців.

Leave a Comment